НОВИНКИ

arr3Новинка - "Капсула Бажань" Ми живемо за часів квантового переходу, а це означає, що навколо нас все починає змінюватись і... arr3Новинка "Капсула Кохання" Як красиво сказати «Кохаю» власній най-най? Як здивувати і зворушити до сліз?Капсула з освідченням...

Контакти

Творча майстерня Поліни Петровець
ТМ "Poli-Art"
м. Киев, Метро "Академмістечко"
тел.: 067-505-4-909
факс: 050-355-84-27
polse2005@ukr.net
Страница в ФБ: https://www.facebook.com/tmpoliart/

ОПИТУВАННЯ


Про мене
Про мене

Я дизайнер, декоратор, хобі-тренер і просто – любитель вигадувати та дарувати подарунки! Ще я люблю створювати красу, втілювати незвичайні ідеї та приємно дивувати людей!


   На цьому сайті ви знайдете галерею моїх авторських робіт - це те, що робилося мною за велінням серця під підказку Музи або розроблялося на замовлення з урахуванням певних вимог замовника.


   Я люблю вигадувати те, чого раніше не існувало, втілювати ідеї людей, дивувати та радувати їх своїми виробами.


   Якщо ви не знайшли подарунка, який би асоціювався з людиною, якій даруєте подарунок, давайте придумаємо його "з нуля" та втілимо в життя. Такий подарунок дуже потішить і здивує обдарованого, а також залишить незабутні враження.


   У галереї робіт ви зможете побачити понад тисячу варіантів подарунків на всі випадки життя. Я постаралася зробити меню зі зручним підбором подарунків за видами, святами, стилем, а також за призначенням і т.п.

   Окрім цього, за всіма напрямками творчості та технікам навчаю всіх бажаючих, докладніше про це – у закладці «Майстер-класи».


   Ще один напрямок діяльності – розробка та оформлення свят: дитячих Днів Народження, Випускних у садочках та школах, Дорослих свят, Корпоративів, Весіль тощо. Зробимо ваше Свято єдиним і неповторним!


    Як оформити замовлення – дивіться у розділі «Як замовити».


    Приєднуйтесь до моєї сторінки у Фейсбуці, ви завжди будете в курсі новинок, а також зможете брати участь у Розіграшах подарунків: https://www.facebook.com/tmpoliart/


Дякую за увагу до моєї сторінки! Буду рада знайомству!

NmU1ZmQ