НОВИНКИ

arr3Новинка - "Капсула Бажань" Ми живемо за часів квантового переходу, а це означає, що навколо нас все починає змінюватись і... arr3Новинка "Капсула Кохання" Як красиво сказати «Кохаю» власній най-най? Як здивувати і зворушити до сліз?Капсула з освідченням...

Контакти

Творча майстерня Поліни Петровець
ТМ "Poli-Art"
м. Київ, Метро "Академмістечко"
phone: 067-505-4-909
fax: 050-355-84-27
polse2005@ukr.net
Сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/tmpoliart/
Сторінка в Telegram: t.me/tmpoliart

ОПИТУВАННЯ


Introduction » ♦ Святкове пакування ♦

♦ Святкове пакування ♦

Останнім часом люди почали більше приділяти увагу упаковці, що не може не тішити!

Гарна упаковка – це не менш важлива річ, ніж подарунок. Вона може зацікавити, а може й незацікавити. Красивому та дорогому подарунку потрібна гарна упаковка. Простому подарунку гарна упаковка ще потрібніша, ніж красивому і дорогому.

Упаковка власними руками може бути різною: з використанням паперу, тканини, штучних квітів, цукерок, композицій тощо і т.п.

Упаковка має підходити під тематику свята чи подарунка, але може бути й абсолютно самостійною дизайнерською ідеєю.

Останнім часом цікавими стали замовлення на упаковку невеликих простих подарунків: кави, чаю, шоколадок, коробок цукерок, тощо у незвичайну упаковку, наприклад: прикрашену букетиками квітів із цукерок або канцелярського приладдя.

Так сталося, що більшість ідей упаковки я вигадую під конкретного замовника, тому наведені приклади на сайті саме приклади як можна зробити упаковку, але більшість ідей ще не реалізовані, всі попереду!


грн
грн
MTdmMDEzZj