Introduction » За видами подарунків / виробів » Авторські прикраси » Комплект браслет та сережки з лемпворку та рожевого кварцу "Рожеві сни"


        

Комплект браслет та сережки з лемпворку та рожевого кварцу "Рожеві сни"

 

Availability: Для примера
Product no.: У0195
Цена:
0 грн (Неплательщик НДС)

into the basket:
  шт.  

Комплект браслет та сережки "Рожеві сни".

 

Авторська работа Поліни Петровець.

Склад: намистини зі скла ручної роботи, намистини з натурального каменю Рожевий кварц, фурнітура кольору срібла (біжутерний сплав).

Довжина браслету регулюється - 16,5 - 20,5 см.

Довжина сережок - 5,5 см.

Колір металу - срібло.

 

Комплект відправляється покупцю в авторскій скринці з лого Творчої майстерні "Poli-Art"(12*12 см).

 

Властивості Рожевого кварцу:

Лікувальні властивості. Кварц відомий своїми лікувальними якостями і його дію науково доказано. Насамперед рожевий камінь бореться з захворюваннями та з розладами нервової системи. Він сприяє спокою і внутрішній гармонії, позбавляє людину від моральної та фізичної втомленості. Камінь дуже сприятливо впливає на загальний стан організму. Рожевий кварц нормалізує тиск, полегшує головні болі. Допомагає підшлунковій залозі та позбавляє болі в ній. Крім вище сказаного, рожевий кварц називається жіночим каменем, тому що він лікує жіночі хвороби та позитивно впливає на всі процеси в організмі, також сприяє підвищенню привабливості і самооцінки слабкої статі.

 

Магічні властивості. З давніх давен рожевий кварц вважається каменем кохання. Камінь сприяє в пошуках партнера протилежної статі, підвищує привабливість власниці прикраси. Рожевий кварц сприяє позбавленню від стресів, емоціональній рівновазі, допомогає рішенню конфліктів. Носіння прикрас з цим каменем рекомендується надмірно запальним людям, так як досить швидко гасить спалахи неконтрольованого гніву і налаштовує психіку на позитивний лад, добро і ніжну, міцну любов. Більш того, рожевий кварц підвищує самооцінку, розвиває уяву і сприяє розвитку творчих здібностей.

 

 

Звертаю Вашу увагу на те, що реальний колір роботи може відрізнятися від фотографій на сайті (це  залежить від налаштуваннь мого і Вашого моніторів).


Копіювання і розміщення в інтернеті зображеннь і описів з цього сайту дозволяється лише з вказівкою посилання на сайт: poli-art.com.ua

 

Підписуйтесь на сторінку у Фейсбуці: https://www.facebook.com/tmpoliart, щоб бачити новини та брати участь у розіграшах призів!

 

MGVhZGQ1MT