НОВИНКИ

arr3Новинка - "Капсула Бажань" Ми живемо за часів квантового переходу, а це означає, що навколо нас все починає змінюватись і... arr3Новинка "Капсула Кохання" Як красиво сказати «Кохаю» власній най-най? Як здивувати і зворушити до сліз?Капсула з освідченням...

Контакти

Творча майстерня Поліни Петровець
ТМ "Poli-Art"
м. Киев, Метро "Академмістечко"
тел.: 067-505-4-909
факс: 050-355-84-27
polse2005@ukr.net
Страница в ФБ: https://www.facebook.com/tmpoliart/

ОПИТУВАННЯ


За видами подарунків / виробів / Свічки оригінальні

Очищення можна проводити різними способами, проте найсильніший засіб – це очищення за допомогою вогню! Для наших предків вогонь – це Священний вияв Божої Сили. Усі обряди та молитви проводяться при запаленій свічці.

 

Особливо сильний і чарівний вплив полумя надає на ауру людини, полумя допомагає очищати організм від всього негативного, що накопичився в людині за день. Якщо людина не має можливості посидіти біля вогнища, то запалити свічку можна за будь-яких умов.

Упорядочить по 
Производитель  

 

Сеанс очищення відбувається за 7-10 хвилин. Саме за цей час ви могли бачити, що свічка починає коптити – це означає, що спалюється негатив, втома, образи, роздратування тощо. Якщо свічка коптила – все негативне спалилося.

 

Вогонь заспокоює розум, прибирає негативні думки, почуття, не дає негативу проникати у фізичне тіло та перероджуватись у хворобі. Душевний біль уникає і не переходить у фізичний біль. Після очищення свічками в душу повертається спокій та душова рівновага.

 

Вощина – це листова основа майбутніх сот з медом. Вощина повністю складається із бджолиного воску і є 100% натуральним матеріалом.

 

Віск славиться своїми цілющими властивостями. При згорянні він виробить фітонциди (це виділяються рослинами біологічно активні речовини), які мають імуностимулюючі властивості для людини.

 

Свічки з вощини часто називають магічними та ритуальними, тому що крім корисних властивостей воску при їх виготовленні використовуються трави та ефірні олії, за допомогою яких ми посилюємо або зменшуємо вплив певних енергій на людину, а також гармонізують енергетику її будинку.

 

Для виготовлення свічки лист нагрівається теплом рук і скручується поступово і повільно. Вважається, що якщо людина, яка робить свічку, має погані думки чи поганий настрій, злі наміри чи серйозні проблеми зі здоров'ям, то вощина ламатиметься. А якщо душа сповнена любов'ю, щастям, добром та спокоєм, то свічка отримує потужний енергетичний заряд.

 

Свічки бувають двох видів:

- на порятунок (від страхів, втоми, нав'язливих думок, хвороб, негативу, пристріту, псування тощо);

- на залучення (любові, здоров'я, успіху, грошей, удачі у справах та угодах, збільшення фізичних моральних сил, відкриття себе тощо).

Залежно від свого призначення свічки наповнюються певними травами та оліями, а головне скручуються певним чином.

 

Як правильно підпалювати свічку?

Дуже важливо розуміти, що ці свічки з травами, а це означає, що при горінні у них горить гніт і вкраплення трав. Для їх спалювання не можна використовувати підсвічник! Свічка має стояти на широкій тарілці! Також не можна залишати свічку без нагляду. Дуже рекомендується до запалювання зняти зі свічки усі прикраси.

 

Як горить свічка і що це означає?

Якщо свічка горить повільно та рівним полум'ям – це означає, що приміщення наповнене позитивною енергією. Якщо свічка тріщить, коптить, горить швидко чи нерівномірно – це означає, що у приміщенні накопичилося багато негативу. Полум'я свічки спалює цей негатив, очищає людей та будинок.

M2YyNT