Introduction » За видами подарунків / виробів » Свічки оригінальні » Свічка виконання бажань та залучення благ «М'ята»


        

Свічка виконання бажань та залучення благ «М'ята»

 

Availability: В наличии
Product no.: СВ0001
Цена:
100 грн (Неплательщик НДС)

into the basket:
  шт.  

Свічка виконання бажань та залучення благ «М'ята»

 

Свічка допоможе залучити все, що пов'язано з грошима: нову роботу, підвищення на роботі, успіх в угоді, отримання додаткового прибутку, збільшення добробуту тощо. Для людини, яка має чітко сформульоване бажання, Свічка допоможе її виконати, якщо бажання на благо!

 

!!!Свічка зроблена на залучення, тому її не можна використовувати для порятунку!!!

 

Віск славиться своїми цілющими властивостями. При згорянні він виробить фітонциди (це виділяються рослинами біологічно активні речовини), які мають імуностимулюючі властивості для людини.

При виготовленні свічок із вощини крім корисних властивостей воску при їх виготовленні використовуються трави та ефірні олії, за допомогою яких посилюється або зменшується вплив певних енергій на людину, а також гармонізується енергетика її будинку.

 

Значення трав та олій з енергетичної точки зору:

Олія перцевої м'яти – це олія потаємних бажань. Його сила спрямована на досягнення поставленої мети, на збільшення прибутковості справи, на залучення удачі, підвищення фінансової стійкості, підвищення доходів сім'ї.

Цікаво те, що Свічка з олією та травою м'яти, допоможе виконанню будь-якого чітко сформульованого бажання, яке спрямоване на благо!

 

Свічку на виконання бажання можна запалювати в будь-який час, але особливу силу вона матиме на місяць, що росте. Як росте Місяць, так з ним зростає благополуччя та інші блага для Вас та Вашої родини. Засвітіть свічку, дивіться на полум'я і подумки сформулюйте все, що хочете отримати (роботу, здоров'я, впевненість, спокій, підвищення на роботі, дохід, успіх у певному питанні тощо). Думати треба у ключі, що те, що Ви просите вже відбулося, тобто. (мене підвищили на посаді, моя зарплата зросла і становить…, я уклав такий-то контракт і т.п.) Горіти свічка може стільки часу, скільки ви вважаєте (відчуєте) за потрібне, але не менше 10 хвилин, т.к. за цей час, крім залучення, йде очищення будинку від негативу. Бажано, щоб свічка горіла доти, доки не перестане тріщати і коптити. Якщо вона коптить – значить спалюється весь негатив вдома та людини.

 

Задування свічки не рекомендується, оскільки це зменшуватиме Ваш енергетичний посил! Гасити полум'я свічки потрібно або вологими пальцями або накривати, щоб не надходив кисень.

 

Правила безпеки: Свічку слід поставити на широку тарілку, т.к. крім гноту горітимуть вкраплення трав! Не можна використовувати свічник. Свічку не можна відставляти без нагляду! Дуже рекомендується до запалювання зняти зі свічки усі прикраси.

 

Свічка – енергетично дуже сильна річ, несе позитивну енергію, тому вона є гарним подарунком для близьких Вам людей!

 

Більше інформації про свічки та інші авторські подарунки Ви знайдете на сайті та сторінці у Фейсбук.

 

Свічка розроблена та підготовлена Творчою майстернею «Poli-Art» - poli-art.com.ua

 

Підписуйтесь на сторінку у Фейсбуці: https://www.facebook.com/tmpoliart

NWNkMTU