Introduction » За видами подарунків / виробів » Авторські прикраси » Комплект з 2-х намист і сережками з гранату та згардами "Енергія Землі і Неба"


        

Комплект з 2-х намист і сережками з гранату та згардами "Енергія Землі і Неба"

 

Availability: Для примера
Product no.: У0759
Цена:
0 грн (Неплательщик НДС)

into the basket:
  шт.  

Комплект з 2-х намист і сережками з гранату та згардами "Енергія Землі і Неба"

Авторська робота Поліни Петровець.

Один з найулюбленіших камінчиків моїх підписників - гранат.

Гранат буває більш світлим, або більш темним. Кольором ближче до вишнево-коричневого або вишнево-малинового. Але незважаючи на колір, гранат має внутрішнє світіння. Це така півпрозорість, що йде в глибину намистини і переломлює світло. Тому кожного разу, коли хочеш сфотографувати прикрасу з гранату, маєш труднощі, бо кожна намистина має на собі відображення світла.

Як завжди попереджаю, що прикраса вживу гарніша за фото (побічний ефект гранату!!!)

Ця прикраса - це намисто, що складається з двох намисто та сережок. Намиста можна носити разом і окремо. І кожен раз ви будете мати зовсім інший образ!

Прикрасу можна купити без сережок.

Намиста мають вагу і доволі солідні, але вони дають відчуття впевненості та шани. Кожне намисто доволі самостійне, проте їх можна вдягти як разом, так і окремо.

Матеріали: намистини натурального каміння Гранату, а також металева фурнітура(намистини, обіймачі, поєднувачі та застібка) бронзового кольору - біжутерний сплав, згарди (хрести) - авторське литво.

Розмір 1-го намиста(з згардами): - по колу - 46,5 - 53,5 см. (довжина регулюється);

Розмір 2-го намиста: - по внутрішньому колу - 52,5 - 60,5 см.;

- по зовнішньому колу - 67,0 - 75,0 см. (довжина регулюється);

Розмір підвісів (згард): приблизно від 2,3 - 5,5 см.;

Розмір сережок: приблизно 4,5 см.

Комплект упаковується у брендовану дерев'яну скриньку. Певна частина грошей (не менше 30%) підуть на підтримку Збройних Сил України.

Звертаю Вашу увагу на те, що реальний колір роботи може відрізнятися від фотографій на сайті (це  залежить від налаштуваннь мого і Вашого моніторів).

Копіювання і розміщення в інтернеті зображеннь і описів з цього сайту дозволяється лише з вказівкою посилання на сайт: poli-art.com.ua

Підписуйтесь на сторінку у Фейсбуці: https://www.facebook.com/tmpoliart, щоб бачити новини та брати участь у розіграшах призів!

NTFiMTQ1O