Introduction » За видами подарунків / виробів » Авторські прикраси » Комплект з 2-х намист і сережками з коралів, яшми і підвісами "Під Захистом Чар"


        

Комплект з 2-х намист і сережками з коралів, яшми і підвісами "Під Захистом Чар"

 

Availability: Для примера
Product no.: У0793
Цена:
0 грн (Неплательщик НДС)

into the basket:
  шт.  

Комплект з 2-х намист і сережками з коралів, яшми, лави і підвісами "Під Захистом Чарівного Звіра"

Авторська робота Поліни Петровець.

Ця прикраса - це намисто, що складається з двох намист та сережок. Намиста можна носити разом і окремо. І кожен раз ви будете мати зовсім інший образ!


Прикрасу можна купити без сережок.

Намиста мають вагу і доволі солідні, але вони дають відчуття впевненості та шани. Кожне намисто доволі самостійне, проте їх можна вдягти як разом, так і окремо.

Матеріали: намистини натурального каміння Коралу, Яшми і Лави, а також металева фурнітура(намистини, обіймачі, поєднувачі та застібка) бронзового кольору - біжутерний сплав, підвіси - авторське литво.

Розмір 1-го намиста(з підвісами): - по колу - 44,0 - 55,0 см. (довжина регулюється);

Розмір 2-го намиста: - по внутрішньому колу - 50,5 - 64,0 см.;

- по зовнішньому колу - 80,0 - 93,5 см. (довжина регулюється);

Розмір підвісів (згард): приблизно від 3,5 - 4,0 см.;

Розмір сережок: приблизно 6,3 см.

Комплект упаковується у брендовану дерев'яну скриньку. Певна частина грошей (не менше 30%) підуть на підтримку Збройних Сил України.

Звертаю Вашу увагу на те, що реальний колір роботи може відрізнятися від фотографій на сайті (це  залежить від налаштуваннь мого і Вашого моніторів).

Копіювання і розміщення в інтернеті зображеннь і описів з цього сайту дозволяється лише з вказівкою посилання на сайт: poli-art.com.ua

Підписуйтесь на сторінку у Фейсбуці: https://www.facebook.com/tmpoliart, щоб бачити новини та брати участь у розіграшах призів!

ZTZlYTFkYT