Главная » По видам изделий » Авторские украшения » Намисто з оніксу та рожевого кварцу "Оберіг Амазонки"


        

Намисто з оніксу та рожевого кварцу "Оберіг Амазонки"

Новинка

 

Доступность: В наличии
Артикул: У0194
Цена:
0 грн

в корзину:
  шт.  

Намисто з оніксу та рожевого кварцу "Оберіг Амазонки"

Авторска робота Поліни Петровець.

Склад: намистини натурального оніксу, намистини натурального рожевого кварцу, Оберіг "Лунниця", біжутерна фурнітура срібного кольору.


Свіже ніжно намисто з жіночим символом-оберегом "Лунниця".


Довжина виробу регулюється:

* за мінімального розташування застібки довжина складе:

- внутрішнє коло намиста - 40,0 см.,

- зовнішнє коло намиста - 48,0 см;

* за максимального розташування застібки довжина складе:

- внутрішнє коло намиста - 52,0 см.

- зовнішнє коло намиста - 60 см.


Намисто відправляється покупцю в авторскій скринці з лого Творчої майстерні "Poli-Art"(18*18*4 см).

Властивості Оніксу:

Лікувальні властивості. В давнину вважалося, що онікс очищає від фізичного та душевного болю. Він пропускає через себе біль і направляє на людину очищену та оновлену енергію, яка покращує самовідчуття. Камінь знімає стрес та депресію. Покращує роботу нирок. Зміцнює серцево-судинну систему та покращує кровообіг.Також онікс покращує слух, зір, пам’ять та концентрацю уваги.

Магічні властивості каменю. Онікс вважається каменем вождів та воєначальників. Цей камінь найкращий талісман для людей, що хочуть мати в руках владу.

Онікс має дуже сильні захисні якості. Він захищає свою хазяйку від негативної енергетичної дії. Камінь кращий захисник від необдуманих рішень.   Цей камінь ідеально підходить для людей, які працюють в інформаційній сфері та ораторів. Онікс робить розум чистим, потік думок структурованим, наділяє даром красномовства.

Також дуже добре камінь діє на сімейні відносини, він захищає від непорозумінь, незгод, укріплює сім’ї. Для людей похилого віку від приносить позитив та оберігає від самотності. Білий онікс дуже сильний енергетично, від буде помічником тільки тим, хто має чисту душу та думки.

 

 

 

Властивості Рожевого кварцу:

Лікувальні властивості. Кварц відомий своїми лікувальними якостями і його дію науково доказано. Насамперед рожевий камінь бореться з захворюваннями та з розладами нервової системи. Він сприяє спокою і внутрішній гармонії, позбавляє людину від моральної та фізичної втомленості. Камінь дуже сприятливо впливає на загальний стан організму. Рожевий кварц нормалізує тиск, полегшує головні болі. Допомагає підшлунковій залозі та позбавляє болі в ній. Крім вище сказаного, рожевий кварц називається жіночим каменем, тому що він лікує жіночі хвороби та позитивно впливає на всі процеси в організмі, також сприяє підвищенню привабливості і самооцінки слабкої статі.

 

Магічні властивості. З давніх давен рожевий кварц вважається каменем кохання. Камінь сприяє в пошуках партнера протилежної статі, підвищує привабливість власниці прикраси. Рожевий кварц сприяє позбавленню від стресів, емоціональній рівновазі, допомогає рішенню конфліктів. Носіння прикрас з цим каменем рекомендується надмірно запальним людям, так як досить швидко гасить спалахи неконтрольованого гніву і налаштовує психіку на позитивний лад, добро і ніжну, міцну любов. Більш того, рожевий кварц підвищує самооцінку, розвиває уяву і сприяє розвитку творчих здібностей.

 

 


Звертаю Вашу увагу на те, що реальний колір роботи може відрізнятися від фотографій на сайті (це  залежить від налаштуваннь мого і Вашого моніторів).


Копіювання і розміщення в інтернеті зображеннь і описів з цього сайту дозволяється лише з вказівкою посилання на сайт: poli-art.com.ua

 

Підписуйтесь на сторінку у Фейсбуці: https://www.facebook.com/tmpoliart , щоб бачити новини та брати участь у розіграшах призів!


YzcwYTV