Introduction » За видами подарунків / виробів » Авторські прикраси » Намисто з сережками з оніксу зі Згардами "Сяяння"


        

Намисто з сережками з оніксу зі Згардами "Сяяння"

 

Availability: Для примера
Product no.: У0202
Цена:
0 грн (Неплательщик НДС)

into the basket:
  шт.  

Намисто з сережками з оніксу зі Згардами "Сяяння"

Авторска робота Поліни Петровець.

Склад: намистини натурального оніксу, Згарди бронзові, біжутерна фурнітура бронзового кольору.

 

Довжина виробу регулюється:

* за мінімального розташування застібки довжина складе:

- внутрішнє коло намиста - 42,0 см.,

- зовнішнє коло намиста - 50,0 см;

* за максимального розташування застібки довжина складе:

- внутрішнє коло намиста - 60,0 см.

- зовнішнє коло намиста - 68 см.


Намисто відправляється покупцю в авторскій скринці з лого Творчої майстерні "Poli-Art"(18*18*4 см).

Властивості Оніксу:

Лікувальні властивості. В давнину вважалося, що онікс очищає від фізичного та душевного болю. Він пропускає через себе біль і направляє на людину очищену та оновлену енергію, яка покращує самовідчуття. Камінь знімає стрес та депресію. Покращує роботу нирок. Зміцнює серцево-судинну систему та покращує кровообіг.Також онікс покращує слух, зір, пам’ять та концентрацю уваги.

Магічні властивості каменю. Онікс вважається каменем вождів та воєначальників. Цей камінь найкращий талісман для людей, що хочуть мати в руках владу.

Онікс має дуже сильні захисні якості. Він захищає свою хазяйку від негативної енергетичної дії. Камінь кращий захисник від необдуманих рішень.   Цей камінь ідеально підходить для людей, які працюють в інформаційній сфері та ораторів. Онікс робить розум чистим, потік думок структурованим, наділяє даром красномовства.

Також дуже добре камінь діє на сімейні відносини, він захищає від непорозумінь, незгод, укріплює сім’ї. Для людей похилого віку від приносить позитив та оберігає від самотності. Білий онікс дуже сильний енергетично, від буде помічником тільки тим, хто має чисту душу та думки.

 

 

Звертаю Вашу увагу на те, що реальний колір роботи може відрізнятися від фотографій на сайті (це  залежить від налаштуваннь мого і Вашого моніторів).


Копіювання і розміщення в інтернеті зображеннь і описів з цього сайту дозволяється лише з вказівкою посилання на сайт: poli-art.com.ua

 

Підписуйтесь на сторінку у Фейсбуці: https://www.facebook.com/tmpoliart , щоб бачити новини та брати участь у розіграшах призів!

 

MjBjY2E2Y